AS Trenčín

Rozhodovali: Peter Ziemba

Divákov: 500

Povedali po zápase:
„Ťažko sa mi to hodnotí, takmer celý zápas sme hrali bez lopty. Podarilo sa nám vyrovnať, svitla nám iskrička nádeje, no rýchlo sme inkasovali ďalšie dva góly. Mrzí to, mohlo sa to skončiť aj menej ako 1:5, no postup Trenčína je zaslúžený,“ priznal Radoslav Človečko.

„Dôkladne sme sa pripravovali, vedeli sme, že nás nebude čakať nič jednoduché. Lokomotíva je na domácej pôde nebezpečný súper. Podarilo sa nám otvoriť skóre, následne sme opäť inkasovali z prvej strely na bránu. Našťastie sme na to dobre zareagovali a v rýchlom slede sme strelili dva góly. Úvod druhého dejstva sme trochu prespali, zachránil nás Yem, ktorý z bránkovej čiary vyhlavičkoval loptu smerujúcu do siete. Od tohto momentu už bol zápas v našej réžii, postúpili sme zaslúžene,“ pridal svoj názor stopér Trenčína Peter Kleščík.

Štatistika zo zápasu:

Góly: 27. R. Človečko - 16. A. Mance, 31. A. E. Mahdioui, 35. P. Kleščík, 54.,76. Johannes Sleegers

Žlté karty: 28. Človečko - 66. Mahdioui

FC LOKOMOTÍVA KOŠICE: Fabini - Ilinjo, Tóth (63. Silva), Človečko (75. Terpaj), Cicman, Pavúk, Tóth, Mihálik, Kuľha (46. Hovančík), Korijkov, Jano

AS Trenčín: Hrdlička - Skovajsa, Yem, Paur (67. Zubairu), Ubbink, Sleegers, Bukari (77. Kvocera), Arnhem, Mahdioui, Kleščík, Mance (67. Umeh)