Partizán Bardejov BŠK
1:1
(1:0)
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE

V 15. kole II. ligy cestovali futbalisti košickej Lokomotívy na pôdu posledného Bardejova. Na Šariši sa zrodila remíza 1:1.

Lokomotíva zaknihovala identický výsledok už v štvrtom stretnutí po sebe. Po remízach s Pohroním, Trebišovom a Liptovským Mikulášom sa rovnako skončil i duel v Bardejove. Skóre otvoril v 26. minúte po rohovom kope hlavou Róbert Stachura. Odpoveď modro-bielych prišla v 57. minúte, keď si centrovanú loptu nešťastne zrazil do vlastnej siete domáci obranca Dávid Berežný.

Zverenci trénerského dua Andrejko - Benkovský majú aktuálne na konte 13 bodov. Najbližšie sa predstavia v nedeľu 4. novembra v Petržalke.

Rozhodovali: Marián Ruc