Výber U12 na turnaji v Trebišove na druhom mieste

V sobotu 3. februára sa v Trebišove odohral halový turnaj. Ako sme vás už informovali, v kategórii U13 triumfovali mladší žiaci Lokomotívy Košice. Výber U12 skončil v konkurencii Sniny, Humenného a Trebišova na výbornej druhej priečke.

"Chcel by som v prvom rade chlapcov pochváliť za predvedené výkony v priebehu celého turnaja. Škoda posledného zápasu proti domácim, kedy nám stačila remíza a boli by sme prví. Z môjho pohľadu ma ale teší, že chlapci preniesli veci z tréningového procesu aj do zápasov. V tých nechýbala bojovnosť, nasadenie a v neposlednom rade aj herná kvalita našich nádejí. Mrzí akurát viacero nepremenených šancí. V zostave aj kvôli značnej maródke opäť nechýbali štyria hráči z jedenástky, ktorí boli viac ako vyrovnanými súpermi starším protihráčom. Individuálne ocenenie za najlepšieho strelca turnaja získal Karol Fečo so štyrmi gólmi. Pochvala patrí ale  celému mužstvu, ktoré neustále napreduje od zápasu k zápasu," zhodnotil tréner FC Lokomotíva Košice U12 Lukáš Maliňák. Jeho zverenci zaznamenali na turnaji dve víťazstvá a jednu prehru.

MFK Snina - FC Lokomotíva Košice 1:3
Góly FCL: 2x Fečo, Sedlák

FK Humenné - FC Lokomotíva Košice 2:3
Góly FCL: 2x Fečo, Sedlák

Slavoj Trebišov - FC Lokomotíva Košice 3:1
Gól FCL: Kotík

Zostava FCL U12: Mudy Christián, Horváth Hugo, Eggenberger Alex, Rusinko Samuel, Filip Sebastián, Kotík Lukáš, Kopkáš Adam, Bolčák Jakub, Sedlák Matúš, Fečo Karol

Konečné poradie halového turnaja hráčov do 12 rokov v Trebišove:
1. Slavoj Trebišov
2. FC Lokomotíva Košice
3. FK Humenné
4. MFK Snina

© 2018 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.