Pohárové dobrodružstvo odštartujeme v Šarišských Michaľanoch

Hneď v úvode sezóny 2017/2018 čaká na futbalistov Lokomotívy Košice aj "anglický týždeň", počas ktorého odohrajú tri súťažné stretnutia. Dôvodom sú boje v národnom pohári.

Ťažký týždeň pre zverencov trénerského dua Džubara - Rusnák nezačal dobre, keďže v Poprade prehrali 0:2, pričom o osude duelu rozhodla až záverečná desaťminútovka. Veria však, že pokračovanie už bude úspešnejšie.

V stredu sa naši chlapci predstavia na pôde Šarišských Michalian, v sobotu sa vrátia na domáci štadión. V Družstevnej pri Hornáde privítajú bratislavský Inter.

Nič nepodceniť

Hoci prioritou je ligová súťaž, v ktorej chceme skončiť na popredných priečkach, v Slovnaft Cup-e nehodláme hrať druhé husle. Práve naopak, do Košíc by sme radi pritiahli súpera zvučného mena z najvyššej súťaže.

V druhom kole pohára sa nám do cesty postaví nepríjemný súper, no úloha favorita bude na našej strane. Predsa len, Šarišské Michaľany sú nováčikom v tretej lige, zatiaľ čo Lokomotíva hrá o jeden level vyššie.

Dôležité bude súpera nepodceniť. Šarišské Michaľany aktuálne pôsobia v III. lige Východ. Zverenci trénera Ondreja Desiatnika majú za sebou už tri ligové kolá, v ktorých zaznamenali dve víťazstvá a jednu prehru. V úvodnom kole prehrali vo Vyšnom Opátskom tesne 1:2, následne doma porazili Sninu 2:1 a vonku Svit 4:1.

Duel OŠFK Šarišské Michaľany - FC Lokomotíva Košice je na programe v stredu 9. augusta od 16.30 h. Držte chlapcom palce, aby úlohu favorita zvládli a radovali sa z postupu do ďalšej fázy.

LOKY DO TOHO!

© 2018 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.