Ľubomír Korijkov v Lokomotíve skončil

Stopér Ľubomír Korijkov nebude vo svojej kariére pokračovať v FC Lokomotíve Košice. Skúsený obranca opustil mužstvo, ktoré sa aktuálne pripravuje na jarnú časť II. ligy na sústredení na Ukrajine.

Dvadsaťšesťročný odchovanec košického futbalu pôsobil v modro-bielom drese dvakrát. Prvý raz do Lokomotívy prestúpil z FC VSS v lete 2015. Po dvoch rokoch si premiérovo vo svojej kariére vyskúšal legionárčenie v nemeckom Berliner AK 07. V auguste minulého roka sa Korijkov opäť vrátil do Loky. Na jeseň odohral v II. lige 1080 minút, strelil jeden gól, ďalších 180 minút si odkrútil v Slovnaft Cup-e.

„Hráči mali možnosť sa vyjadriť, či chcú pokračovať v klube na osobnom stretnutí, kde sa predstavil nový majiteľ, vedenie a plány do budúcna. Všetci prítomní hráči prejavili záujem pokračovať v klube. Rozhodnutie Korijkova vedenie akceptuje a praje mu všetko dobré v jeho futbalovej kariére. Názor na to nech si každý spraví sám, ja osobne to považujem za neférové,“ vyjadril sa na tému odchodu Ľubomíra Korijkova generálny manažér Lokomotívy Vladislav Zvara.

Zverenci trénerského dua Andrejko - Benkovský sa naďalej pripravujú na ukrajinskom sústredení, kde pobudnú do piatka 8. februára. Po návrate by mali odohrať prípravné stretnutia proti Snine, Spišskej Novej Vsi a tretiemu, zatiaľ neznámemu súperovi. O všetkom aktuálnom vás budeme včas informovať.

© 2019 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.