Po turnaji prípraviek široké úsmevy i sladká odmena

Stalo sa už zvykom, že prípravkári z FC Lokomotíva Košice a základných škôl spolupracujúcich s našim klubom sa pravidelne stretávajú na turnajoch, či už na vonkajších ihriskách, alebo v hale.

Počas zimy sa naši najmenší futbalisti pripravujú v telocvičniach. A práve v areáli Lokomotívy na Čermelskej ceste sa v nedeľu 27. januára uskutočnil ďalší z takýchto turnajov. Zúčastnili sa ho prípravky zo ZŠ a MŠ Masarykova pod vedením R. Lukácsa, ZŠ Považská pod vedením D. Vitkovského a ZŠ Požiarnická pod vedením J. Hajduka. 

Každé stredisko zostavilo družstvo mladších a starších prípravkárov. Hralo sa systémom každý s každým, 4+1 na hádzanárske brány. Cieľom týchto turnajov je neustály progres hráčov a vzájomná konfrontácia, aby sa chlapci zlepšovali a neustále napredovali. 

Lokomotíva organizuje takéto turnaje pravidelne, v zimnom období v telocvični, a keď to podmienky dovolia, tak na vonkajších ihriskách, raz mesačne. Aj posledná akcia splnila svoj účel a naše futbalové nádeje odchádzali z turnaja spolu s rodičmi so širokým úsmevom na perách. Sladkou odmenou za predvedené výkony im boli, ako sa už stalo tradíciou, obľúbené Horalky.

© 2019 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.