Boris Gáll opustil Lokomotívu, zamieril k rivalovi

Krídelník Boris Gáll už nie je hráčom Lokomotívy Košice. Dvadsaťštyriročný rýchlonohý ofenzívny stredopoliar zamieril do treťoligového FC Košice.

Odchovanec košického futbalu prišiel do Loky pred dvoma rokmi, po zániku VSS Košice. V klube odohral dve sezóny, pričom v oboch strelil po štyri góly.

„Z FC Košice ma oslovili už dávnejšie, no nebol som rozhodnutý či opustiť Lokomotívu. V posledných dňoch som však názor zmenil a rozhodol som sa ísť za novou výzvou. Verím, že novému klubu pomôžem splniť jeho cieľ, ktorým je postup do druhej ligy,“ nechal sa počuť Boris Gáll po odchode z Lokomotívy.

A na čo bude najradšej spomínať? „V klube som strávil dva roky, predovšetkým uplynulá sezóna sa nám vydarila. Škoda, že nám chýbalo trochu viac športového šťastia v niektorých zápasoch. Stretla sa tu skvelá partia, s ktorou bola sranda za každých okolností, a pri ktorej som sa tešil na ďalší tréning či zápas. Títo chlapci mi budú chýbať najviac. Pri rozlúčke v kabíne som ale cítil, že moje rozhodnutie chápu,“ dodal na záver Gáll.

© 2019 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.