Aktuality

V nadstavbe stále bez prehry, v Šamoríne bez gólov (foto)

Aj po treťom kole nadstavbovej časti druhej ligy v boji o postup do Fortuna ligy platí, že Lokomotíva Košice nenašla premožiteľa. Po remíze 0:0 v Nitre a víťazstve 2:1 nad Žilinou B uhrali zverenci trénera Alberta Rusnáka znovu nerozhodný výsledok. V piatok popoludní remizovali s domácim Šamorínom 0:0.

Na štadióne v Pomlé sa hral vyrovnaný futbal, bez výrazných šancí na jednej či druhej strane. V prvom polčase mali miernu prevahu naši chlapci, v druhom dejstve zasa domáci hráči. Po zisku ďalšieho bodu tak má Loky na konte už 37 bodov, v tabuľke je stále na tretej priečke. Najbližšie sa v zápase predstaví opäť v piatok, tentoraz doma, keď 21. apríla privíta v Družstevnej pri Hornáde vo forme hrajúcu Sereď. 

FC ŠTK 1914 Šamorín – FC Lokomotíva Košice 0:0
Žlté karty: 36. Pončák – 66. Korijkov, 75. Jano; Rozhodoval: Ján Valášek; Počet divákov: 560.

ŠTK: Poser - Marić-Bjekić, Pončák, Ágh, Ozogány - Horváth - Luquinhas (73. Čemba), Marlon Freitas, Králik, Mezovský (87. Krištan) - Peu (90+. Willian Henrique)

FCL:  Bréda - Cmarko, Horváth, Pavúk, Dický - Korijkov, Harvila - Zajac (72. Hloušek), Karaš (90+. Kamenec), Chmelo - Jano (85. Gáll)

Zdroj foto: ŠTK Šamorín/Tibor Őry

Autor: admin
14.04.2017

Diskusia
comments powered by Disqus