Aktuality

V generálke na jarnú časť tesný triumf

V poslednom, v poradí deviatom prípravnom stretnutí aktuálnej zimy si futbalisti Lokomotívy Košice zmerali sily so štvrtoligistom z Medzeva. V generálke na jarnú časť druhej ligy zverenci trénera Alberta Rusnáka st. vyhrali tesne 1:0.

V drese súpera nastúpili aj hráči s minulosťou v Lokomotíve - Marek Petričko či Miroslav Seman. Pôvodne mal hrať aj útočník Roman Jurko, toho ale z hry vyradilo menšie zranenie. Loky nastúpila prakticky v tom najsilnejšom zložení. Napriek tomu sa jej dlho nedarilo odkliať bránku súpera. Jediný gól stretnutia zaznamenal dvadsať minút pred koncom defenzívny univerzál Ľubomír Korijkov. V druhom dejstve do hry naskočil aj Juraj Hovančík, ktorý sa s našim mužstvom pripravuje už niekoľko týždňov. Jeho budúcnosť v Lokomotíve je zatiaľ otázna.

Loky tak ukončila zimnú prípravu s bilanciou 3 víťazstvá, 3 remízy, 3 prehry. Prvý súťažný zápas v tomto kalendárnom roku odohrá v nedeľu 19. marca na pôde Popradu. Základnú časť druhej ligy Východ následne uzavrie domáci súboj s Haniskou. Po ňom bude nasledovať nadstavbová časť, v ktorej si naši chlapci zmerajú sily s najlepšou šesticou tímov zo skupiny Západ.

FC Lokomotíva Košice - MFK Spartak Medzev 1:0 (0:0)
Góly: 70. Korijkov

FCL: Bréda (Fabini) - Kamenec, Cicman (Horváth), Pavúk, Dický (Šuľák) - Hloušek (Hovančík), Korijkov, Harvila - Zajac, Chmelo, Jass

Autor: admin
12.03.2017

Diskusia
comments powered by Disqus