Aktuality

Vysoká prehra v Bardejove (foto)

Sobotňajšie ôsme prípravné stretnutie futbalistom Lokomotívy Košice vôbec nevyšlo. Dva týždne pred štartom jarnej časti druhej ligy Východ prehrali na umelej tráve v Bardejove vysoko 0:4.

Okrem prehry mrzia aj dve zranenia. Už v 21. minúte musel ihrisko opustiť talentovaný útočník Adam Sovič. V druhom polčase sa po necelých pätnástich minútach porúčal z trávnika aj Dušan Kolek. Obaja by však do štartu jarnej časti mali byť v poriadku.

V úvodnom dejstve sa hral vyrovnaný futbal. Loky sa mohla ujať vedenia v 29. minúte, delovka Pavla Šuľáka však opečiatkovala len pravú žrď súperovej bránky. Päť minút pred odchodom do kabín domáci otvorili skóre. Na 2:0 zvýšili len minútu po zmene strán. A hoci sa stále hral pomerne vyrovnaný futbal, domáci boli efektívnejší v koncovke. V závere pridali ešte ďalšie dva góly a napokon sa radovali z vysokého víťazstva.

Partizán Bardejov - FC Lokomotíva Košice 4:0 (1:0)
Góly: 38. a 83. Grohoľ, 46. a 90. Pataroša

FCL: I. polčas: Fabini - Cmarko, Horváth, Pavúk, Dický - Korijkov, Harvila, Cicman, Šuľák - A. Sovič (21. Zajac) - Chmelo
II. Polčas: Bréda - Kamenec, Horváth, Pavúk, Kolek (60. Dický) - Korijkov, Harvila, Cicman, Šuľák - Zajac, Chmelo

Bardejov: Novák - M. Jacko, Staš, Šosták, Andraščík, Grohoľ, Verčimák, Ivanko-Macej, Vasiljev, Makela, Belunek; Striedali: Pataroša, Pyda, D. Jacko, Ducár

Autor: admin